poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Kwitnienie/2013 - hoya finlaysonii IX - powtórka z rozrywki w filmowym skrócie

Obiecywałam Wam, moi drodzy internauci film z hoją finlaysonii IX w roli głównej. Dzisiaj nastał ten dzień. Mam wolne, byczę się do przyszłego poniedziałku. Wow!

Na początek trochę liści. Ale jakich liści!

Obiecany film.
Siadajcie wygodnie w fotelach, załóżcie słuchawki na uszy, albo i nie, jak kto woli. I? 
I zauroczcie się tą hoją na tyle, żeby bardzo jej pragnąć. Bo warto! Wierzcie mi.A na koniec kwiatuszki nektarem ociekające.
Nie odchodźcie za daleko! Jutro kolejny spektakl!
Anonimowy pisze...

No boska jest filmik jak zawsze super :) . Podglądam tego bloga z zapartym tchem i sama będę próbowała sił z hydro według Pani wskazówek :). Każdy kto nie ma na parapecie finki musi sobie ją sprawić niestety żadne zdjęcia nie oddają ich urody :) .

Lulu Dori pisze...

Jak Pani próbuje z hydro, to proszę spróbować z finką. Od razu będzie dwa w jednym.
Za pochwały filmiku dziękuję. Będą następne :D

Anonimowy pisze...

Finki mam już trzy i czekają na hydro :) . Filmiki oglądam i to nawet parę razy :) . No Ja czekam na następne nie zawsze się udzielam ale zawsze podglądam :). Nina.

Lulu Dori pisze...

Następny już jest :D
Finki kochają hydro. Choć mam kilka co stoją rok i ciągle sadzonkami są, ale tych wstyd pokazać ;)

Anonimowy pisze...

Zaraz będę oglądać :D . Ja mam takie które drugi rok startują i zasuszają listki i stożki wzrostu porażka po całej lini. Chyba mam dla nich nie odpowiednie warunki :( najbardziej szkoda mi wibergiae . Startuje już 5 raz i widzę że znowu to samo ,a listki ma boskie . Nina.

Lulu Dori pisze...

Ja tej hoi nie mam, więc nie pomogę. Ale bywają 'kołki'. I tylko od nas zależy, czy będziemy się z nimi męczyć, czy poszukamy innych chętnych do rośnięcia. Ja coraz bardziej poszukuję. Cierpliwość w przypadku kołkujących hoi nie jest moją mocną stroną.
Uważam, że jest tyle innych pięknych hoi, że nie muszę się męczyć ;)

Prześlij komentarz